Wtorek, 16 Lipca, 2024

Mocny materiał ze strzelnicy! Tak poradził sobie Marcin Różalski (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 12 września 2023, 14:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na kanale Jarosława Świątka mogliśmy zobaczyć Marcina Różalskiego w akcji w niecodziennej odsłonie, a konkretnie na strzelnicy.

Niestety na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy w klatce “Różala”. Ostatni raz bił się na KSW 71 i przegrał pojedynek z Errolem Zimmermanem. Co ciekawe, był to jedyny raz w historii, kiedy organizacja zezwoliła na specjalne zasady, a konkretnie K-1 w małych rękawicach.

Jak potwierdzili sami włodarze, tamto starcie można uznać za pożegnanie Różalskiego z federacją KSW. Na ten moment fighter nie ma zaplanowanego żadnego pojedynku, jednak nie traci wolnego czasu. Kilka tygodni temu “Jaru” zrelacjonował zmiany, jakie zaszły w Różalandzie, który udało się po latach wyremontować.

Teraz na kanale dziennikarza pojawił się kolejny wspólny materiał z “Różalem”, jednak tym razem został on nagrany na strzelnicy. Mogliśmy między innymi zobaczyć, jak były mistrz KSW radzi sobie w strzelaniu dynamicznym.

Warto podkreślić, że instruktor, którego widzimy na filmie, to Piotr Sienkiewicz, który jest mistrzem świata IPSC w kategorii junior.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments