Okniński odpowiada Najmanowi przed walką na Clout 2: „Żebyś sobie zębów nie połamał o pięści”

Fot. YouTube/Facebook
Opublikowane 12 września 2023, 12:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zwrócił się w kierunku Marcina Najmana, z którym już niedługo zawalczy Piotr „Lizak” Lizakowski.

Pojedynek ogłoszony przez federację Clout MMA wywołał sporo szumu medialnego. Jeśli chodzi o freak fighty „Lizak” ma na swoim koncie dopiero jeden pojedynek. W debiucie poddał Dominika Skowyrę. Wcześniej natomiast toczył wyłącznie walki amatorskie.

Okniński odpowiada Najmanowi

Pokazał jednak, że nie boi się wyzwać i przyjął walkę z „El Testosteronem”, który będzie miał dużą przewagę doświadczenie i przede wszystkim warunków fizycznych. Przy okazji pierwszej edycji Clout MMA dzieliły ich ponad 44 kilogramy.

Co ciekawe, „Lizak” nie ukrywa, że chciałby pójść z Najmanem na wymiany, gdyż znokautowanie go byłoby naprawdę czymś głośnym. W odpowiedzi „El Testosteron” opublikował kilka nagrań skierowanych w stronę rywala. Między innymi opublikował film, na którym mówi:

Jesteś kiepski. A ja nie lubię kiepszczaków. Wiesz, co cesarz robi z kiepskimi lizakami? – po czym pogryzł lizaka, wypluł i dodał – Właśnie to!

Na to nagranie odpowiedzieć postanowił trener Mirosław Okniński, który tak skomentował materiał rywala – Marcin Najman, żebyś sobie zębów nie połamał o pięści Piotra Lizakowskiego.

Kto wygra walkę Dawida z Goliatem na Clout MMA 2?

Loading ... Loading ...

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs „Lizak”

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments