Minda mocno o Labrydze! Dojdzie do walki? „Stał się pośmiewiskiem. Musi podjąć wyzwania, a nie…” [WIDEO]

fot. Clout MMA | YouTube
Opublikowane 15 września 2023, 11:47
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Kamil Minda przyznał w rozmowie z Fansportu.pl, że chciałby się zmierzyć z fighterem WCA. Ten jednak najpierw musiałby pragnąć prawdziwego wyzwania.

Zawodnik Clout MMA we freak fightach ma już za sobą dwie walki. W debiucie błyskawicznie pokonał Konrada Karwata, a w ostatnim starciu zmierzył się z Dawidem Załęckim. Mimo że „Crazy” był skazywany na porażkę, to stoczył wyrównaną odsłonę, jednak przegrał przez poważne rozcięcie nogi.

W ostatnim czasie temat Denisa często przewija się w wywiadach zarówno z Mirosławem Oknińskim, jak i jego podopiecznymi. Sam „Łowca Skór” namawiał Labrygę, by ten zmierzył się z Kamilem Mindą. Co na to sam „King Kong”?

Zapytany o to, czy freak fighter WCA byłby dla niego wyzwaniem, zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów docenił osiągnięcia młodego freak fightera w kickboxingu. Kamil chciałby zmierzyć się z Denisem, jednak między wierszami dał do zrozumienia, że ten unika wyzwania. Minda nawiązał też do ostatniej afery z potencjalnym rywalem.

– On ma czysto marketingowe podejście, bo zaczepia tylko słabszych, a teraz stał się takim pośmiewiskiem. Trochę mi szkoda tego chłopaka. Wszyscy go cisną, nawet ten Marcoń, Natan? Naprawdę, no to już się staje komedią. Musi coś w końcu tym zrobić i podjąć konkretne wyzwania, a nie gania jakieś tam… Nawet nie wiem jak go nazwać, bo to nie jest freak. Amator, youtuber.

Wywiad z Kamilem Mindą zobaczysz – TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments