KSW 86. Efektowne zwycięstwo Zalewskiego! Rozbija Koziorzębskiego w drugiej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 16 września 2023, 21:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas gali we Wrocławiu nie mogło zabraknąć lokalnych bohaterów. Jednym z nich byl Kacper Koziorzębski, który słynie z efektownych pojedynków. W okrągłej klatce zmierzył się z niepokonanym Wiktorem Zalewskim.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Koziorzębski rywalizuje w KSW od 2020 roku. W okrągłej klatce stoczył sześć pojedynków i trzy z nich wygrał. Niezależnie jednak od końcowego wyniku walk, zawsze sprawiał, że jego starcia były niezwykle efektowne. Reprezentant Bonzai MMA ostatni raz rywalizował w marcu i zmierzył się z Borysem Borkowskim.

Panowie dali emocjonujące widowisko, w którym fani mieli okazję obejrzeć cały przekrój MMA. Sytuacja w starciu zmieniała się jak w kalejdoskopie, a pod koniec trzeciej rundy zawodnicy poszli na otwartą wojnę. Po ataku latającym kolanem Borkowski znalazł się w poważnych tarapatach. Przetrwał jednak trudne chwile. Ostatecznie o wyniku pojedynku zdecydowali sędziowie, a zwycięzcą został Kacper Koziorzębski.

Wiktor Zalewski, zaledwie 23-letni zawodnik z Płocka, w zawodowym MMA zaczął rywalizować w roku 2021. Do okrągłej klatki w maju tego roku i podczas gali KSW 82 zmierzył się z Robertem Maciejowskim. Zalewski lepiej jednak kontrolował pojedynek w stójce i dobrze trafiał Maciejowskiego, co dało mu zwycięstwo na kartach sędziowskich.

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Koziorzębski vs Zalewski- RELACJA

RUNDA 1

Zalewski szybko zaczął niskim kopnięciem, ale trafił poniżej pasa… a po chwili przerwy powtarza faul. Koziorzębski wraca do walki, szuka kopnięć spoza dystansu. Doskoczył z ciosami na brzuch, rywal cały czas wywiera presję. Zalewski bardzo dobrze doskakuje, szuka wymiany w zwarciu. Kacper zainkasował już kilka ciosów. Koziorzębski obniżył pozycję, atakuje lewą ręką, ale kontruje go oponent. Wiktor Zalewski świetnie kontruje, z łatwością się głowy „Wióra”. Front Kacpra na brzuch, uchyla się przed serią przeciwnika. Zalewski wyczekuje ataków Wrocławianina, który oberwał prawym i lewym. Szuka ekwilibrystycznych kopnięć Koziorzębski, ale jest daleki od sukcesu.

RUNDA 2

„Wiór” szybko szuka prawego overhanda, ale zaraz obrywa szybką kombinacją Wiktora. Trafił też Zalewski lewym middle kickiem. Jest wymiana, Zalewski trafił Koziorzębskiego i zasypuje go ciosami, aż sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Wiktor Zalewski wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO