Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 86. Filip Stawowy zdominowany! Polak poddany w pierwszej rundzie

Opublikowane 16 września 2023, 20:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W karcie walk KSW 86 nie mogło zabraknąć pojedynku w królewskiej kategorii wagowej. Filip Stawowy przywitał w organizacji Viktora Peštę.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Popularny “Czołg” dotychczas stoczył 2 pojedynki w KSW. W debiucie musiał uznać wyższość “Czarnobrodego” z Czech, Michala Martinka. W kwietniu bieżącego roku spotkał się z kolei z Markiem Samociukiem, którego poddał w 2. rundzie. Co ciekawe było to pierwsze tego rodzaju zwycięstwo Filipa Stawowego, który zwykł nokautować swoich rywali.

Na KSW 86 Polak ponownie zmierzył się z czeskim oponentem. Jego przeciwnikiem był debiutujący w KSW Viktor Pešta. Doświadczony zawodnik w latach 2014-2017 walczył pod banderą UFC. Fighter nie może tego czasu wspominać jednak najlepiej. W 5. starciach zaliczył aż 4 porażki, a pokonywał go między innymi Marcin Tybura.

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Stawowy vs Pešta – RELACJA

RUNDA 1

Pešta zaczął low kickami, szybko Stawowy docisnął go do siatki. Czech odwrócił jednak sytuację z łatwością i obalił Polaka rzutem! Viktor przechwycił nadgarstek Filipa, mocne bomby rozcinają twarz “Czołga”. Pešta zajął plecy, ciasno trzyma Stawowego i zapina duszenie zza pleców! Odklepał “Czołg”!

Wynik walki: Viktor Pešta wygrywa przez duszenie w 1. rundzie!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO