Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 86. Śmiełowski zmasakrowany w pierwszej rundzie! Dominacja Eskieva [WIDEO]

Opublikowane 16 września 2023, 21:49
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jednym z najciekawszych pojedynków na KSW 86 było starcie w kategorii piórkowej. Lom-Ali Eskiev zmierzył się z niepokonanym Dawidem Śmiełowskim.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Niemiec zdecydowanie górował doświadczeniem nad “Królikiem”. Eskiev stoczył niemal trzy razy więcej walk od Polaka. Reprezentant UFD Gym najczęściej nokautuje swoich rywali – aż dziewięć razy wygrał w taki sposób – ale ma też w rekordzie trzy zwycięstwa przez poddania. W KSW stoczył do tej pory cztery pojedynki i z dwóch wyszedł jako tryumfator.

Dawid Śmiełowski wychodził do walki na KSW 86 z perfekcyjnym rekordem 10-0. Fighter Ankosu MMA Poznań nie słyszał jeszcze werdyktu sędziowskiego. Wszystkie jego pojedynki kończyły się przed czasem, a “Królik” w samym KSW kończył już Filip Pejicia oraz Patryka Kaczmarczyka. Jak poradził sobie z Lomem-Alim Eskievem?

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Eskiev vs Śmiełowski – RELACJA

RUNDA 1

Śmiełowski od razu zaczął mocnym low kickiem i z łatwością uniknął tegoż w kontrze. Eskiev szybko skraca dystans, ale kapitalnie “Królik” zaatakował high kickiem. Straszy lewym sierpem Eskiev, trafił na wątrobę! Uniknął finiszu fightera z Dusseldorfu, Lom-Ali atakuje pełną parą i ponownie ucieka mu Polak. Kolejne uderzenie na brzuch w wykonaniu Eskieva, łatwe obalenie i krucyfiks! Brutalne łokcie na głowę Dawida. Fatalna sytuacja Śmiełowskiego, Eskiev kontynuuje dzieło zniszczenia Niemiec. Kolejne krótkie ciosy na głowę Polaka, który próbuje jakkolwiek mostować. Kolejne bomby na głowę “Królika” i sędzia przerywa walkę!

Wynik walki: Lom-Ali Eskiev wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO