Labryga unika poważnych wyzwań? Trener Okniński: „Wybiera na rywali starszych, słabszych, mniejszych” [WIDEO]

Opublikowane 16 września 2023, 15:16
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

W ostatnim czasie dochodzi do utarczek słownych na linii Denis Labryga-Akademia Sportów Walki Wilanów. Trener Mirosław Okniński uważa jednak, że młody zawodnik boi się pojedynku z jego podopiecznymi.

Już kilka miesięcy temu Denis Labryga podczas konferencji High League przyznał, że chciałby zmierzyć się z Michałem Pasternakim. Później tłumaczył, że nie był to żaden trash talk w jego wykonaniu, a po prostu sportowa ambicja. Z czasem doszło do kolejnych medialnych spięć pomiędzy fighterem WCA, a Mirsławem Oknińskim i jego klubem. Popularny „Łowca Skór” w ostatnim czasie proponował też Labrydze walkę z innym ze swoich podopiecznych, Kamilem Mindą.

W rozmowie z kanałem Fansportu.pl prowadzący Michał Tuszyński zapytał się szkoleniowca Akademii Sportów Walki Wilanów, czy ten nie obawia się głogowskiego kick-boksera, który obrał na cel zawodników właśnie tego klubu.

Denis jest w strachu. On by się bał nawet zaznaczyć Wilanowa na mapie. Jakby zaznaczył Wilanów, to by mu się ręka trzęsła i by mu mazak pękł. Denis … zbroję. Minda do niego mówi co 2-3 dni w filmach, a Denis nawet się nie odezwie. (…) Ja tak odbieram, że wybiera na rywali starszych, słabszych, mniejszych i chce na takich zbudować karierę. Chce wygrywać i boi się podjąć wyzwania.

Cały wywiad z trenerem Oknińskim obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments