Czwartek, 18 Lipca, 2024

Trener Okniński wspomniał porażki Oleksiejczuka w UFC: “Przegrał z gośćmi, którzy moim zdaniem byli na dopingu” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 17 września 2023, 08:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Były trener Michała Oleksiejczuka, Mirosław Okniński, wrócił w najnowszym wywiadzie myślami do porażek, które odnosił z “Husarzem” w UFC. Jego zdaniem dwóch rywali było na niedozwolonych środkach!

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów uchodzi w naszym kraju za jednego z najlepszych taktyków, co też niejednokrotnie udowadniał. Jako trener Michała Oleksiejczuka potrafił wyzwolić w nim sportową złość, która pchała go do spektakularnych zwycięstw, jak chociażby ta z Shamilem Gamzatovem.

Z czasem drogi obu panów się rozeszły, a rozstanie nie przebiegło w najprzyjemniejszych okolicznościach. Okniński często podkreśla jednak, że “Husarz” to bardzo zdolny wojownik, który potrzebuje mieć w swoim narożniku trenera, który da mu dobre podpowiedzi.

W rozmowie na kanale Fansportu.pl trener Mirosław wrócił pamięcią do porażek, które Oleksiejczuk odniósł będąc jego zawodnikiem. Obie miały miejsce w 2019 roku i Michał przegrywał po duszeniu Ovince’a Saint Preux oraz Kimurze Jimmy’ego Crute’a. Zdaniem popularnego “Łowcy Skór” Polak skończył wówczas z ręką w dole, gdyż rywale byli na dopingu!

– Przez 3 lata mieliśmy bardzo dobrą komunikację. Oczywiście były wzloty i upadki, ale przegrywał głównie z zawodnikami, którzy… Z Saint Preux przegrał dlatego, że Saint Preux złapali na dopingu 2 dni po gali, a Crute nie był badany, bo walczył w Australii. Przegrał z gośćmi, którzy byli silniejsi, bo moim zdaniem byli na dopingu. Nawet w UFC można to ominąć – powiedział założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów, dodając też dlaczego wynik walki z “OSP” nie został zmieniony.

Całą rozmowę z trenerem Oknińskim obejrzysz – TUTAJ.

Czy uważasz, że zawodnicy UFC przyjmują doping?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO