Juras broni Przybysza po KSW 86! „Skorzystał z furtki, ale zrobilibyście to samo”

Fot. YouTube/KSW
Opublikowane 18 września 2023, 13:48
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie sytuacji, która wywołała dużo kontrowersji. Na swoich social mediach skomentował rozstrzygnięcie pojedynku o pas KSW.

Walka pomiędzy Jakubem Wikłaczem i Sebastianem Przybyszem podzieliła kibiców. Starcie musiało zostać przerwane po nielegalnym faulu mistrza, gdyż wyprowadził soccer kicka, kiedy rywal próbował powrócić z maty do stójki.

„Juras” zabrał głos po KSW 86

Część skrytykowała Przybysza za to, że nie chciał kontynuować walki. Pojawiły się nawet głosy, że mógł wykorzystać sytuację, by uratować się od porażki, gdyż to Wikłacz dominował w klatce. Co więcej, narożnik „Sebicia” odwołał się od wyniku, gdyż walka zakończyła się remisem po technicznej decyzji, a nie dyskwalifikacją mistrza.

Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Jurkowski, który również jest zdania, że dyskwalifikacja powinna być jedyną słuszną reakcją sędziego. Skomentował także postawę Przybysza i brak chęci do kontynuowania pojedynku:

– KSW 86 walka wieczoru? IMO powinno być DQ. Skoro uznali, że faul nieintencjonalny to po co te -2pkt kary? Tak, Kuba dominował i by to wygrał. Tak, Sebek skorzystał z furtki, którą dał jemu rywal. Na Jego miejscu zrobilibyście to samo, więc charakterna napinka niech wraca na półkę z romantyzmem. Czekam na walkę numer 5.

Czy obóz Sebastiana Przybysza powinien złożyć protest?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO