Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tragedia podczas walki! Mistrzyni świata broniła pasa, kiedy jej mąż umierał obok ringu [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 18 września 2023, 09:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas jednej z gal bokserskich doszło do ogromnej tragedii. Mąż zawodniczki umierał, kiedy ta właśnie toczyła swój pojedynek na ringu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na gali w Tijuanie, gdzie tymczasowa mistrzyni WBC kategorii piórkowej Sabrina Maribel Perez zmierzyła się ze Skye Nicolson. W narożniku pierwszej z pięściarek znajdował się 58-letni Diego Arrua zarówno trener, jak i mąż kobiety.

Niespodziewanie w trakcie trwania pojedynku osunął się na ziemię. Okazało się, że doznał rozległego zawału serca i prosto z gali został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Niestety mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, nie udało się uratować trenera.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci argentyńskiego trenera Diego Arruy, który doznał rozległego zawału serca podczas walki Sabriny Perez w Tijuanie. Służby medyczne zrobiły wszystko, co było możliwe, ale okazało się, że szkoleniowca nie udało się uratować – przekazał szef WBC.

Sabrina Maribel Perez dokończyła walkę, prawdopodobnie nieświadoma tego, co dzieje się z jej mężem i ostatecznie przegrała po decyzji sędziowskiej. Nagranie z pojedynku, na którym widać całą sytuację, zostało opublikowane w social mediach:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments