Adam Soroko dużym underdogiem! Bukmacherzy skazują go na porażkę

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2023, 09:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Znamy kursy na pojedynek Adama Soroko. Bukmacher nie ma wątpliwości i stawia go w roli dużego underdoga. Jego starcie wraz z pozostałymi walkami Prime Show MMA możesz obstawić wyłącznie w Fortunie.

-> Obstaw galę Prime Show MMA 6

Już 21 października odbędzie się kolejna gala freakowej federacji. W akcji zobaczymy m.in. Jacka Murańskiego walczącego ze „Starym Wiewiórem”, czy też Adama Soroko, który powraca po długiej przerwie, by zmierzyć się z Mateuszem Leśniakiem.

Soroko ma na swoim koncie dwa freakowe pojedynki. W debiucie stanął przed bardzo dużym wyzwaniem i zmierzył się z Pawłem Tyburskim, którego uznaje się za jednego z najlepszych freak fighterów. „Tybori” nie dał rywalowi większych szans i brutalnie rozbił go już w pierwszej odsłonie.

Jak wiadomo, Soroko wyszedł wówczas do klatki z problemami zdrowotnymi i po ciosach na korpus nie był w stanie wrócić do walki. W kolejnym starciu zmierzył się ze „Stiflerem” i tym razem potrzebował zaledwie 30 sekund na odniesienie zwycięstwa.

Soroko dużym underdogiem

Teraz powraca po blisko rocznej przerwie, by zmierzyć się z „Tarzanem”, który ma na koncie 5 walk, w tym jedno no-contest. Pokonał Filipa Ćwieka oraz brutalnie znokautował Pawła Bombę. Przegrał natomiast z Konradem Karwatem i Kacprem Kabarą, a jego ostatni pojedynek ze „Ztrolowanym” został uznany za nieodbyty. „Tarzan” niestety w ferworze walki wyprowadził nielegalne ciosy w tył głowy.

Zdaniem bukmacherów dużym underdogiem w tym starciu jest Soroko. Nie wiadomo, jak prezentuje się jego forma po długiej przerwie, jednak możemy być pewni, że nie będzie kalkulował, gdyż w walkach cały czas naciera na swoich rywali. „Tarzan”, który dysponuje mocnych uderzeniem może to wykorzystać i ustrzelić oponenta, który często bije się z opuszczonymi rękami, lekceważąc ataki przeciwników.

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments