Pasternak o konflikcie Alana i Zadory: „To pomysł na serial. Tylko zakończenie by było dramatyczne…”

fot. YouTube | Instagram
Opublikowane 19 września 2023, 10:09
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W kolejny piątek na FAME Friday Arena 2 kibice obejrzą starcie Zadora vs Kwieciński. Dla wielu zwycięzca w kolejnym pojedynku spotka się z Michałem Pasternakiem. Sam „Wampir” zaproponował, że może zmierzyć się z oboma jednego wieczoru.

I jednemu i drugiemu nie po drodze jest z podopiecznym trenera Mirosława Oknińskiego. Zdecydowanie ostrzejszy jest konflikt na linii PasternakKwieciński, gdyż panowie w każdym z wywiadów wbijają sobie mocne szpilki i przerzucają się wyzwiskami.

Zdaniem „Wampira” fighterzy mówią oni o potyczce z nim, ale jak przyjdzie do rozmów, to rzucą zaporowe kwoty dla federacji kwoty. W rozmowie na kanale Goniec Sport Michał przyznał, że ani Alan, ani „Japoński Drwal” nie wyjdą z nim w MMA.

Oni nie zawalczą ze mną w MMA. Może masz jakieś przecieki, nowe informacje. To nie byłaby fajna walka. To by była egzekucja. Ja jestem w stanie dobrze wypowiedzieć się na temat moich umiejętności. To nie jest tak, że jestem zarozumiały, tylko znam swoje umiejętności i wiem jak oni walczą. Może nie wiem, jak Zadora walczy w MMA, ale dużo się nie nauczy.

Pasternak zaproponował, że może się z nimi zmierzyć jeden po drugim. Stwierdził ironicznie, że być może ich najbliższa walka znów ich połączy, co jego zdaniem jest dobrym pomysłem na serial.

Moglibyśmy zrobić tak, że bym zawalczył najpierw z jednym, później z drugim. Może to by miało jakiś sens. Może się pogodzą jako przyjaciele? Nawet ostatnio widziałem, jak Alan na wywiadzie płakał o tą wielką przyjaźń… Ja uważam, że z tego powinien powstać serial. Jak oni się godzą w klatce i później jest koalicja przeciwko mnie. I ja jestem ten zły. Tylko zakończenie by było takie nie za bardzo, dramatyczne na pewno…

FAME Friday Arena 2: Zadora vs Kwieciński – Kursy bukmacherskie

Galę FAME Friday Arena 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na FAME Friday Arena 2

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO