Zaskakujący rywal Jacka Murańskiego! Wiemy, z kim zawalczy na Prime MMA 6

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2023, 07:50
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Jacek Murański wraca do klatki i na kolejnej edycji Prime Show MMA stoczy swój kolejny pojedynek. Federacja ogłosiła jego przeciwnika.

„Muran” ma na swoim koncie już cztery walki, jednak nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwo. Dwukrotnie został pokonany przez Arkadiusza Tańculę oraz przegrał z Robertem Pasutem i Pawłem Jóźwiakiem. Teraz spróbuje sięgnąć po pierwszą wygraną.

Znamy rywala Murańskiego

Jego przeciwnikiem będzie debiutujący we freak fightach ojciec mistrza FAME Maksymiliana Wiewiórki. Wcześniej mogliśmy go poznać przede wszystkim za sprawą wywiadów, które wywołały sporo szumu w środowisku freakowym, a kibice przyznali, że chętnie zobaczyliby „Starego Wiewióra” w klatce.

Federacja Prime Show MMA tak zapowiedziała walkę, która będzie co-main eventem kolejnej edycji:

– ODSŁANIAMY PIERWSZE KARTY! Stary Wiewiór wkracza do świata FREAK FIGHTÓW z pełną determinacją! Dla Macieja to będzie debiut w oktagonie, ale to nie będzie zwykły pojedynek, bo jego rywal potrafi podgrzać atmosferę i tutaj przewiduje się sporo emooocji! Rywalem Seniora będzie Jacek Murański, który stoczył już cztery pojedynki! Warto zaznaczyć, że między panami jest tylko trzy lata różnicy wieku, co czyni ten pojedynek jeszcze bardziej interesującym.

– Zapytaliśmy Starego Wiewióra, jakie są jego odczucia wobec Jacka, a odpowiedział nam między innymi, że Muran to ogór, który zawiesił miecz Damoklesa nad Tańcula i jest pewien, że to on ten miecz podniesie i wsadzi go Muranowi w… Jesteśmy pewni, że Jacek nie zostawi tego bez odpowiedzi, bo to człowiek, który umie stworzyć show!

– Wiemy, że Murański przygotowuje się bardzo intensywnie do tej walki, a jego pojedynki zawsze trwają długo. Z drugiej strony Maciej trenuje pod okiem swojego syna i jest naprawdę głodny zwycięstwa.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments