Czwartek, 18 Lipca, 2024

KSW chciało hitowej walki! Juras o niedoszłym pojedynku z Różalem! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2023, 18:33
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie ujawnił, że organizacja KSW planowała hitowy pojedynek z jego udziałem.

“Juras” to zawodnik, który jako pierwszy został wprowadzony do galerii sław największej polskiej federacji MMA. W najnowszym wywiadzie powrócił m.in. do uhonorowania, które oglądaliśmy podczas gali na Stadionie Narodowym. Zabrał również głos w sprawie ostatnich wydarzeń w świecie sportów walki.

Skomentował pomysł pojedynku Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem, zdradził co myśli na temat kontrowersyjnego rozstrzygnięcia main eventu KSW 86 oraz zdradził, że mógł stoczyć pojedynek z Marcinem Różalskim na Colosseum 2!

– Bym pomysł, który nie dotarł do mnie, a wiem, że KSW o nim rozmawiało, że z “Różalem” miałbym się bić. To nie wchodziło w grę. My się przyjaźnimy wiele lat. Musieliby zapłacić horrendalne pieniądze, których nie jesteśmy warci. Ja to usłyszałem chyba od Artura Ostaszewskiego. KSW taki pomysł rzuciło, ale spadło to bardzo szybko, jak doszło do “Różala”. Do mnie doszło trochę później.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO