Omielańczuk o negocjacjach zasad walki z Denisem: „Zachowuje się jak dziewczyna. Niech pokaże, że jest Bad Boyem”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2023, 14:10
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Jeden z bohaterów walki wieczoru Clout MMA 2 Daniel Omielańczuk uchylił rąbka tajemnicy w sprawie negocjacji warunków walki z Denisem Załęckim. Jeszcze niedawno wydawało się, że do tego starcia może w ogóle nie dojść.

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Konflikt między panami ciągnie się już od wielu miesięcy. Na drodze do ewentualnej walki stała umowa wiążąca weterana MMA z organizacją KSW. Gdy ta jednak wygasła, pozostało jedynie oczekiwać na ogłoszenie hitowego starcia. To miało miejsce na konferencji przed pierwszą galą Clout MMA.

Niedługo później pojawiły się niepokojące informacje. Negocjacje nie szły w dobrym kierunku i zdawało się, że walka została odwołana. Ostatecznie, na szczęście dla fanów, strony porozumiały się i main event został oficjalnie potwierdzony. Zasady są iście nietuzinkowe: będzie to boks w małych rękawicach, ale w przypadku 2. fauli Denisa, automatycznie pojedynek przechodzi na pełne MMA.

Daniel Omielańczuk gościł w podcaście „Szalonego Reportera”, gdzie opowiedział o przebiegu rozmów i medialnej przepychance z Załęckim. Były fighter KSW, czy UFC zaznaczył, że jemu samemu boks bardzo odpowiada. Nie chciał całkowicie iść na rękę Denisowi i pragnął podkręcić atmosferę dokładając uderzenia łokciami. Ten jednak odmówił.

Dogadaliśmy się na K-1, wydaje mi się, że on też podpisał się na K-1. Po konferencji krzyczał, że „w K-1 nie będzie się bił, bo kolano, więc w boksie”. Ja mówię: dobra, w boksie, ale nie może być tak, że wszystko jest po jego, chcę dorzucić łokcie. Jest taki charakterny, „Bad Boy”, boks i łokcie – przecież kontuzji łokcia nie ma.

– Po czym się dowiaduję, że nie może być z łokciami, bo już nie będzie walczył w ogóle. No to wiesz, zachowuje się jak dziewczyna. (…) Niech pokaże, że do 'normalnych’ też jest „Bad Boyem”, zapraszam.

Przecież jest przekonany swoich umiejętności. Boi się? Mnie, dziadka, o którym mówi, że powinienem kończyć…? No jak to.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO