Denis nie odzyska szacunku? Szczere słowa Omielańczuka! „Ludzie nie będą go szanować za to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 11:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kibice już nie mogą doczekać się main eventu gali Clout MMA 2. Bez wątpienia będzie to jedna z największych walk we freak fightach.

Mowa o pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Weteran MMA i jeden z najlepszych polskich fighterów kategorii ciężkiej po bogatej karierze zawodowej zdecydował się na nietypowe starcie. Po raz pierwszy zawalczy bowiem w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Omielańczuk o swoim rywalu

Postanowił dołączyć do freakowej organizacji Clout MMA, aby w końcu ostatecznie zakończyć głośny konflikt z „Bad Boyem”, który trwa już blisko rok. Wiele mocnych słów padło ze strony Załęckiego, w związku z czym Omielańczuk zapowiedział, że zamierza go ukarać w klatce.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla FightsportPL ponownie został zapytany o swojego rywala. Reprezentant WCA przyznał, że Załęcki nigdy nie będzie szanowany, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Podkreślił, że nawet dobre wyniki w klatce nie będą miały na to wpływu, gdyż poza nią Denis jest złym człowiekiem.

– On szacunku od ludzi dopóki nie zmieni zachowania, to nie dostanie. Nawet gdyby wygrywał walki, to ludzie nie będą go szanować przede wszystkim za to, jakim jest człowiekiem. Już nie mówię o tym, co prezentuje w klatce, tylko poza nią, a tam jest bardzo słabym człowiekiem. 

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO