Diablo jednak zawalczy we freak fightach!? Zabrał głos: „Jeśli będzie normalne zachowanie ze strony federacji, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 11:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zabrał głos w sprawie potencjalnej walki we freak fightach. Jak się okazuje, nie wyklucza takiej możliwości.

Były mistrz świata miał zawalczyć na gali FAME 19. Niestety jego udział w wydarzeniu wywołał jedynie duże zamieszanie. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu debiutu „Diablo” we freakach pojedynek został usunięty z karty walk. Pięściarza zastąpił Amadeusz „Ferrari” Roślik, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

„Diablo” o walce freakowej

Sporo mówiło się o tym, że najprawdopodobniej stał za tym promotor Andrzej Wasilewski, który miał zablokować walkę. Ostatecznie „Diablo” stoczy starcie bokserskie i weźmie udział w gali Knockout Boxing Night 30.

W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu został zapytany o potencjalny udział w wydarzeniu freakowym. Jak się okazuje, Włodarczyk jest otwarty na taką walkę, jednak podkreślił, że organizacja musi zachować się wobec niego „normalnie” i nie prowadzić rozmów przez telefon:

– Z trenerem Mirosławem Oknińskim bardzo dobrze się współpracowało. Jesteśmy na łączach, serdecznie mnie zaprasza na matę. Nigdy nie mów nigdy. Jeśli będzie normalne zachownie ze strony federacji, możemy usiąść do stołu i porozmawiać, ale na pewno nie przez telefon.

Czy chciałbyś zobaczyć Krzysztof Włodarczyka we freak fightach?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments