UFC: Bryan Battle inkasuje kolejną wygraną! Kolejne poddanie w 2. rundzie [VIDEO]

Opublikowane 24 września 2023, 01:49
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Drugą walką karty głównej UFC Vegas 79 było starcie w kategorii półśredniej. Znany z The Ultimate Fighter Bryan Battle zmierzył się z AJ’em Fletcherem.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Bryan Battle przed dwoma laty wystąpił w TUF-ie, gdzie trenerami byli Alexander Volkanovski i Brian Ortega. Amerykanin poddał w finale Gilberta Urbinę, a następnie pokonywał Treseana Gore’a i Takashiego Sato. Choć w grudniu musiał uznać wyższość Rinata Fakhretdinova, odbił się 13 maja nokautując w zaledwie 14 sekund Gabriela Greena.

Podczas UFC Vegas 79 Battle zmierzył się z AJ’em Fletcherem. Mający 26 lat Amerykanin do UFC dostał się w tym samym roku, co przeciwnik. W programie Contender Series zanotował spektakularne KO latającym kolanem. W dwóch pierwszych walkach „The Ghost” przegrywał przez decyzje z Semelsbergerem oraz Loosą. W lutym odniósł w końcu pierwszą wygraną dla organizacji Dany White’a. W 2. rundzie poddał gilotyną Thembę Gorimbo.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Battle vs Fletcher – RELACJA

RUNDA 1

Fletcher szybko zaczął od kopnięć na nogę, Battle szybko kontruje prostymi. Bryan nie kombinuje, jabami i prostymi kopnięciami trzyma rywala na dystans. Mocne kopnięcia „The Ghosta”, przeciwnik odpowiada frontami na korpus. AJ poszukał skrócenia dystansu z sierpem, ale Bryan Battle był na to przygotowany. Zwycięzca TUF-a bardzo stateczny, ale też niezwykle skuteczny ze swoimi kopnięciami. Inkasuje prawy prosty, Fletcher szuka sposobu na zbliżenie się do oponenta i rusza po nogi. Nieudana próba, ale trafił Fletcher potężnie na rozerwaniu!

RUNDA 2

Battle powolutku skraca dystans, Fletcher agresywnie rusza z ciosami. Bryan atakuje kolejnymi frontami, ale zaraz blokuje próbę sprowadzenia. „The Ghost” próbie podciąć rywala, który odwrócił sytuację i zaatakował kolanami na tułów. Battle szukał nogi Fletchera, AJ poszukał gilotyny, ale wylądował na plecach z przeciwnikiem na sobie. Mocne ciosy z góry Bryana Battle’a, który w pełni kontroluje przeciwnika. Szuka Americany Battle, Fletcher ucieka, ale wpina mu się za plecy rywal i Bryan Battle wygrywa przez duszenie zza pleców!

Wynik walki: Bryan Battle wygrywa przez duszenie w 2. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO