UFC: Jourdain poddaje gilotyną w 1. rundzie! [VIDEO]

Opublikowane 24 września 2023, 01:20
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

UFC Vegas 79 z walką wieczoru Gamrot vs Fiziev otworzył pojedynek kategorii piórkowej. Ricardo Ramos spotkał się z Charlesem Jourdainem.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Brazylijczyk o pseudonimie „Carcacinha” to prawdziwy weteran oktagonu UFC. Ramos miał za sobą aż 10 zawodowych walk w organizacji, z których wygrał 7. Ricardo w spektakularny sposób kończy Danny’ego Chaveza, poddawał Eduardo Garagorriego, czy dominował nad Billem Algeo. Ostatnie pojedynki Brazylijczyka to przeplatane wygrane z porażkami.

W podobnej sytuacji przed UFC Vegas 79 znajdował się Charles Jourdain. Kanadyjczyk podniósł się po dwóch porażkach przez decyzje z Shanem Burgosem i Nathanielem Woodem i pokonał decyzją Krona Gracie. Warto wspomnieć, że Brazylijczyk praktycznie ani przez chwilę się nie zagroził „Air” Jourdainowi.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Ramos vs Jourdain – RELACJA

RUNDA 1

Jourdain zaczął od mocnego kopnięcia, zaraz posłał kolejne na żebra. Ramos odpowiada wysokimi kopnięciami. Ruszył agresywnie Kanadyjczyk, Brazylijczyk rusza po poddanie, ale Charles przechwycił szyję oponenta. Ciasno trzyma głowę rywala „Air” Jourdain, Ramos powoli się wyswobadza, odbiera mu tlen uchwytem oponent. Ucieka Ricardo Ramos, ale Charles Jourdain zakłada gilotynę i rywal poddaje walkę!

Wynik walki: Charles Jourdain wygrywa przez poddanie w 1. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO