Niedziela, 14 Lipca, 2024

UFC: Pewna wygrana Bryce’a Mitchella na pełnym dystansie

Opublikowane 24 września 2023, 02:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W co-main evencie UFC Vegas 79 doszło do pojedynku fighterów kategorii piórkowej. Bryce Mitchell wrócił po swojej pierwszej porażce na starcie z Danem Ige.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Bryce Mitchell aż przez 15 zawodowych pojedynków pozostawał niepokonany. Amerykanin niejednokrotnie dominował nad przeciwnikami w UFC. W 2019 roku dołączył też do rzadkiego grona fighterów, którzy wygrywali przez poddanie twisterem. W grudniu “Thug Nasty” doznał bolesnej, pierwszej przegranej w karierze. Ilia Topuria poddał go w 2. rundzie.

Na UFC Vegas 79 Mitchell zmierzył się z doświadczonym Danem Ige. Popularny “50K” ma za sobą aż 14 walk w organizacji Dany White’a, gdzie dostał się przez program Contender Series. W ostatnim występie 32-letni zawodnik zaliczył pewną wygraną na punkty przeciwko Nate’owi Landwehrowi.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Mitchell vs Ige – RELACJA

RUNDA 1

Mitchell natychmiast ruszył z kopnięciami na nogę wykroczną. Ige szukał skrócenia dystansu, ale zaraz zainkasował szybką kontrę. Mocny lewy podbródkowy Dana, sięgnął szczęki rywala. “Thug Nasty” ucieka przed kolejną próbą i ruszył po sprowadzenie, ale uciekł mu “50K”. Doskakuje z niecelnymi ciosami Ige, Mitchell markuje uderzenie i idzie w zapasy, ale szybko na nogi wrócił Hawajczyk. Ige czyha na swój mocny sierp, przechodzi pod ręką Bryce i obala “50K” na matę. Mitchell w dosiadzie i posyłał kolejne ciosu do końca rundy.

RUNDA 2

Ige straszy prawym jabem, trafił w końcu czysto ciosem Mitchella, który poszedł po sprowadzenie. Bez problemu uniknął obalenia Dan. Mocny middle kick Bryce’a, zaraz sięgnął go jednak lewym sierpem “50K”. Rozbite oko “Thug Nasty”, wraca do walki Mitchell. Rusza po sprowadzenie, ale to Dan Ige ląduje z góry. Wracają do stójki, Bryce atakuje lewym i idzie po obalenie, ale było to bardzo czytelne. Zszedł pod ciosem Mitchell, obalił i szybko zdobył dosiad. “Thug Nasty” wpina się za plecy, a za moment rozciąga “50K” i zakłada trójkąt rękoma! Odpuścił w końcu jednak Bryce Mitchell.

RUNDA 3

Mitchell zaatakował middle kickiem, przechwycił nogę i obalił Dana Ige! Wpina mu się za plecy, zapina trójkąt nogami i rozciąga oponenta. “50K” nie daje rady uwolnić się z uścisku, Mitchell z łatwością zmienia pozycje. Ucieka na nogi Dan Ige, ale po chwili pracy obala go po wyniesieniu rywal. “Thug Nasty” czai się na Kimurę, przeciwnik wie doskonale co się święci. Hawajczyk ucieka i kończy walkę na górze, choć nie było to najlepsza walka w jego wykonaniu.

Wynik walki: Bryce Mitchell wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO