Piątek, 19 Lipca, 2024

Niedoszły rywal Różala, który wycofał się z trzech walk! Przypominamy historię zawodnika Clout MMA Le Bannera [WIDEO]

Fot. Instagram/Clout MMA
Opublikowane 25 września 2023, 14:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jerome Le Banner podpisał kontrakt z Clout MMA i ma zawalczyć na kolejnej gali. Kibice, którzy znają Francuza, obawiają się, że ponownie nie wyjdzie do klatki.

Le Banner to legenda kickboxingu i w czasach świetności pokonywał inne ikony tej formuły. Lata świetności ma jednak już za sobą, ale mimo zbliżających się 53 urodzin, cały czas toczy regularne pojedynki. Tym razem ma zmierzyć się z Dawidem Załęckim.

Kim jest Jerome Le Banner?

Starcie jest zaplanowane na galę Clout MMA 2, jednak kibice uważają, że możemy nie zobaczyć Francuza w akcji. Le Banner trzykrotnie wycofał się z pojedynków przeciwko Marcinowi Różalskiemu. Tłumaczył to kontuzją, jednak fani nie chcą uwierzyć w to, że doznawał problemów ze zdrowiem kilka dni przed planowanymi starciami.

Do pojedynków miało dojść na KSW 18, walka została odwołana dwa dni wcześniej. Następnie 11 dni przed KSW 20 poinformował o kolejnej kontuzji. Ostatnim razem w 2018 roku zestawiono zawodników na DSF 14, ale ponownie Le Banner wycofał się dwa dni przed wydarzeniem.

Z poniższego materiału dowiesz się więcej na temat Le Bannera. Kibice freak fightów, którzy nie słyszeli o legendzie K-1, mogą poznać rywala Dawida Załęckiego:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO