Omielańczuk musiał zgodzić się na warunki Załęckiego! Denis zagroził, że nie zawalczy! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2023, 11:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się konferencja poprzedzająca galę Clout MMA 2, podczas której dojdzie do konfrontacji Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim.

Reprezentant WCA będzie miał okazję poruszyć temat negocjacji, gdyż jak wiadomo, były one bardzo ciężkie. W pewnym momencie Omielańczuk nawet postanowił się wycofać, jednak ostatecznie udało się dojść do porozumienia. Pojedynek odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach.

Omielańczuk o negocjacjach

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Omielańczuk ujawnił, że jego rywal nie chciał zgodzić się na żadne inne warunki. Kiedy zaproponowano mu dodatkowe uderzenia łokciami w walce bokserskiej, zagroził, że w ogóle nie będzie się bił.

Zdaniem Omielańczuka pokazuje to słabość Załęckiego. Zawodnik z Torunia bowiem cały czas nazywa weterana „dziadkiem” czy „emerytem”. Kiedy jednak ma dojść do pojedynku, Daniel musiał zgodzić się na wszystkie jego żądania.

– Już się rozpłakał. Powiedział, że nie w K-1, to byłem w stanie to zrozumieć, bo kontuzja. Chciałem, żebyśmy dorzucili łokcie, to powiedział, że nie będzie w ogóle walczył. Ostry pitbull, „Bad boy” groźny, mówi, że jestem emerytem, dziadkiem i boi się z dziadkiem bić. Kolejny raz pokazał, że jest słabą osobą i dużo krzyczy.

Kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Załęcki

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO