Denis zapowiada świetną formę! Zrzucił już 17 kilogramów: „Trenerzy mnie z sali wyrzucali, bo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2023, 09:20
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie swoich przygotowań do walki na Clout MMA 2. Jest już w znacznie lepszej formie fizycznej, niż gdy widzieliśmy go ostatnim razem.

Zawodnika z Torunia czeka ogromne wyzwanie, gdyż zmierzy się z doświadczonym Danielem Omielańczukiem, który toczył pojedynki w różnych formułach dla wielu organizacji, w tym m.in. UFC. Tym razem długo wyczekiwane starcie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach.

Załęcki jest skazywany na porażkę ze względu na mniejsze doświadczenie, powrót po kontuzji i długą przerwę. Kiedy po raz pierwszy stanął twarzą w twarz z Omielańczukiem, mogliśmy zobaczyć bardzo słabą formę Denisa. Ten jednak zabrał się do ciężkiej pracy i teraz wygląda już znacznie lepiej.

W rozmowie z fansportu.pl zdradził, ile kilogramów zrzucił oraz zapowiada, że jest w lepszej dyspozycji niż przed starciem z Mateuszem Kubiszynem:

„Robiłem dwa czasami nawet trzy treningi dziennie. Trenerzy mnie wyrzucali z sali. Mówili, że za ciężko trenuję. Forma lepsza niż na Kubiszyna. Sam siebie nie poznaję, jaki mam tlen. Tak robię tlenowo, że jest grubo”

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO