Niedziela, 14 Lipca, 2024

Dojdzie do walki Denis vs Don Kasjo?! Załęcki skomentował typowanie Życińskiego! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2023, 10:01
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki za kilka tygodni pojawi się w klatce na Clout MMA 2. Toruński “Bad Boy” spotka się z Danielem Omielańczukiem, a czekają na niego jeszcze kolejne konflikty do wyjaśnienia.

Zgarnij bonusy i obstaw Clout MMA 2!

Między panami jest dużo złej krwi, a ani Kasjusz Życiński, ani Denis Załęcki nie należą do osób, które odpuszczają przeciwnikowi. Ich konflikt przybrał na sile w ostatnich miesiącach, gdy panowie rozmawiali telefonicznie podczas jednego z programów. Fani liczyli, że w końcu dojdzie do takiego pojedynku.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Po ostatniej konferencji prasowej przed Clout MMA 2 Denis udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV. Prowadzący rozmowę Michał Tuszyński zacytował “Bad Boyowi” słowa “Don Kasjo”, który w odpowiedzi na prośbę o typowanie powiedział: Mam nadzieję, że wygra Denis. Jak zareagował na to Załęcki? Jego odpowiedź znajdziecie poniżej.

Kursy na walkę Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Zobacz też inne wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO