Sławomir Peszko zszokował kibiców! Zasugerował, żeby Omielańczuk pobił się z Denisem na ulicy! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2023, 11:30
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Sławomir Peszko będący twarzą organizacji Clout MMA mocno zszokował swoją postawą na konferencji i słowami skierowanymi do Daniela Omielańczuka.

Podczas wczorajszego wydarzenia doszło do konfrontacji pomiędzy weteranem wagi ciężkiej i jego rywalem Denisem Załęckim. Pomiędzy panami jest bardzo dużo złej krwi i w klatce wyjaśnią głośny konflikt. Co ciekawe, to pierwszy raz w długiej karierze Omielańczuka, kiedy naprawdę nienawidzi swojego przeciwnika.

Dziwne zachowanie ambasadora Clout MMA

Przy ich pierwszym spotkaniu doszło do awantury i padło wiele ostrych słów. Emocje nieco opadły i tym razem było znacznie spokojniej. W pewnym momencie Peszko zszokował widzów i zasugerował, że do pierwszej walki pomiędzy zawodnikami mogłoby dojść na ulicy:

Daniel, jak jutro byście przypadkowo gdzieś w Warszawie się zetknęli koło Pałacu Kultury to byście się napi…alali, tak o? Omielańczuk wyraźnie dał do zrozumienia, że nie ma to sensu, kiedy do walki zostało kilkanaście dni, jednak Peszko kontynuował – Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pierwszy konflikt na ulicy sobie wyjaśnić, a później przed ludźmi.

Chciałbyś tego? – odpowiedział zawodnik. Wtedy temat szybko uciął Mateusz Kaniowski, który zapewnił, że federacja nie chce, aby dochodziło do bójek poza organizacją.

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO