Juras zabrał głos po filmie Wardęgi! Padły mocne słowa!

Fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2023, 08:25
przez Przemek Krautz
11
2
2 komentarze

Łukasz Jurkowski zabrał głos po wstrząsającym materiale Sylwestra Wardęgi, który ujawnił zachowania pedofilskie popularnego youtubera „Stuu”.

W sprawę jednak jest zmieszanych więcej osób, w tym m.in. Marcin Dubiel, „Fagata”, czy nawet włodarz FAME „Boxdel„, który w trybie natychmiastowym został wykluczony z działań federacji. Więcej szczegółów dowiesz się z filmu na kanale Wataha, który ma być dopiero początkiem, gdyż zapowiedziany został już kolejny, jeszcze mocniejszy materiał.

„Juras” komentuje filmy Wardęgi

Na gorąco film skomentowało wiele osób ze środowiska freakowego oraz sportowego. Głos zabrał między innymi Łukasz Jurkowski, który niestety jest przekonany, że ujawnienie takich rzeczy niewiele tak naprawdę niewiele zmieni:

Pedofilia? Poruszenie w Internecie, bo jutubowa patola okazała się patolą. No i co? Za dwa tygodnie już zapomnicie i dalej będziecie generować im zasięgi. Przymykanie oka i akceptacja tych zwyroli czyni z was zwyrolami z tej samej ławki. Ha tfu!

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
2
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Don Kasjo ostro skomentował film Wardęgi! „Nie zdziwię się, jak ta lista z dnia na dzień będzie się powiększać” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] mocnych komentarzy. Głos zabierali między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski (więcej: TUTAJ), Marcin Najman (więcej: TUTAJ), czy Grzegorz „Szuli” Szulakowski (więcej: TUTAJ). […]

trackback
Mateusz Morawiecki skomentował materiał Sylwestra Wardęgi! Mocne słowa premiera [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] komentarzy. Głos zabierali między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski (więcej przeczytasz: TUTAJ), Marcin Najman (więcej przeczytasz: TUTAJ), czy Grzegorz „Szuli” Szulakowski (więcej […]

WIDEO