Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Labryga przekroczył granicę!? Minda zapowiada lekcję pokory [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2023, 09:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kamil Minda zamierza w klatce udzielić swojemu rywalowi życiowej lekcji. Już niedługo będzie miał okazję wyjaśnić konflikt z Denisem Labrygą.

Zła krew jest nie tylko pomiędzy tymi zawodnikami, ale także Labrygą i trenerem Mirosławem Oknińskim i Akademią Sportów Walki Wilanów. Freak fighter reprezentujący WCA w mocnych słowach oświadczył, że zamierza wyjaśnić cały klub.

Minda zapowiada lekcję pokory

Wszystko rozpocznie się od pojedynku na Clout MMA, w którym dojdzie do starcia w formule K-1. Labryga jest bardzo pewny siebie, jednak czeka go naprawdę trudne wyzwanie. Nie miał jeszcze okazji walczyć z bardziej doświadczonym zawodowcem, który ma dłuższy staż treningowy.

Natomiast Minda w rozmowie z fansportu.pl jasno dał do zrozumienia, że chce udzielić rywalowi lekcji pokory. Stwierdził, że ten tylko mówi o zasadach, jednak się ich nie trzyma:

– On przekracza granice, obraża wszystkich. To jest młode pokolenie, które mówi o zasadach, ale się ich nie trzyma. Życie go zweryfikuje, a jedną z tych lekcji życiowych będzie walka ze mną.

Kto wygra walkę

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie na walkę Minda vs Labryga

Całą galę Clout MMA możecie obstawić możecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza. Biorąc pod uwagę duże doświadczenie Kamila Mindy warto zastanowić się, czy nie wytypować akurat jego zwycięstwa!

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO