Niedziela, 14 Lipca, 2024

Szulakowski nie przebierał w słowach! Ostro komentuje ujawnioną aferę [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2023, 09:03
przez Przemek Krautz
10
0
Jeden komentarz

Cały Internet grzmi po tym, co ujawnił w miniony wtorek Sylwester Wardęga. Tym razem głos zabrał Grzegorz Szulakowski, który nie przebierał w słowach.

“Pandora Gate” to film, który w kilkanaście godzin zebrał ponad 2,5 miliona wyświetleń. Wardęga opublikował w nim dowody na to, że “Stuu” umawiał się z kilkunastoletnimi dziewczynkami i cały czas był przy tym kryty m.in. przez Marcina Dubiela i “Fagatę”.

O sprawie miał wiedzieć również “Boxdel”, który sam wysyłał skandaliczne wiadomości. W odpowiedzi FAME MMA wydało oświadczenie, w którym wyjaśniło, że włodarz zostaje wykluczony z działalności organizacji. To jednak dopiero początek całej afery i konsekwencji wobec osób w nią zamieszanych.

Szulakowski wściekły na influencerów

Na gorąco komentarz do sieci wrzucił również były zawodnik KSW Grzegorz Szulakowski, który obecnie toczy pojedynki dla federacji Prime Show MMA. “Szuli” nie przebierając w słowach, oświadczył że “Fagata” oraz “Boxdel” są tak samo winni, jak Dubiel i “Stuu”, gdyż o wszystkim wiedzieli.

– Wiedzieliście o wszystkim, a milczeliście. Teraz wszystko wyszło. Jesteście tak samo ku…mi jak te dwa de…le. Karma wróciła i społeczeństwo was wyjaśni.

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Na jaw wyjdą kolejne nazwiska zamieszane w aferę? Don Kasjo uderza w Boxdela i Dubiela! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] TUTAJ), Marcin Najman (więcej: TUTAJ), czy Grzegorz „Szuli” Szulakowski (więcej: TUTAJ). Swoje przysłowiowe trzy grosze dorzucił również Kasjusz […]

WIDEO