FAME MMA zbanowało Dubiela i Fagatę! Federacja pracuje nad usunięciem Boxdela ze spółki!

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 5 października 2023, 22:13
przez Jakub Hryniewicz
11
5
2 komentarze

Fame MMA opublikowało kolejne oświadczenie w związku z Pandora Gate. Organizacja zakończyła współpracę i nie będzie jej kontynuować z kolejnymi osobami.

Sylwester Wardęga poruszył cały Internet, nie tylko, jeśli chodzi o środowisko influencerskie czy freak fighty. W głośnym materiale ujawnił, pedofilskie zachowania Stuarta „Stuu” Bartona oraz to, że takie osoby jak Marcin Dubiel, Agata „Fagata” Fąk czy Michał „Boxdel” Baron o wszystkim wiedziały, jednak przez lata milczały.

W sieci wrze, a do sprawy włączyło się też m, in. Ministerstwo Sprawiedliwości. Przed sądem stanąć może zarówno „Stuu”, jak i osoby z nim powiązane.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W obliczu poważnych oskarżeń Fame MMA nie mogło milczeć. Tuż po materiale „Pandora Gate” w specjalnym oświadczeniu natychmiastowym wykluczeniu Michała Barona z działalności organizacji. Zaledwie dwa dni później poinformowano o kolejnych krokach. Do tego, jak podkreślono w social mediach, potrzebny był kontakt ze wszystkimi osobami, których dotyczy kolejne oświadczenie. Jak zaznaczono, organizacja nie ma zamiaru współpracować w przyszłości z wymienionymi w treści.

Poniżej pełna treść oświadczenia dotyczącego Marcina Dubiela, „Fagaty”, DeeJaya Pallaside’a oraz „Boxdela”.

W nawiązaniu do oświadczenia z dn. 03.10.2023 r. informujemy, że Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara, skontaktowali się z osobą reprezentującą Marcina Dubiela, informując o wypowiedzeniu obowiązującego kontraktu. Federacja zakończyła również w trybie natychmiastowym współpracę z Danielem Pawlakiem. FAME nie zamierza również przedłużać umowy z Agatą Fąk, której kontrakt wygasł po ostatnim występie na gali FAME FRIDAY ARENA 2. Jednocześnie informujemy, że trwają intensywne prace nad sformalizowaniem decyzji dotyczącej usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME. Będziemy na bieżąco informować opinię publiczną o postępach prac w tym zakresie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
5
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaca
Jaca
2 miesięcy temu

Musza ich wywalić szybciutko bo Ziobro zaraz im ten cały … cyrk pod tytułem fame mma który nie ma nic z mma wspólnego zamknie
oni o tym wiedza ze z Ziobro i kaczorem nie ma żartów
tyle w temacie … się pali trzeba kasę ratować

trackback
Szokujący żart Paramaxila nie mógł się skończyć inaczej. FAME wyrzuciło zawodnika! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] Inną takową postacią był Michał „Boxdel” Baron, a wszyscy wyżej wymienieni zostali zbanowani przez FAME. Nie trzeba jednak było być zamieszanym w całą aferę, by pożegnać się z […]

WIDEO