Holenderska policja tłumaczy się po skandalu! Wiemy, dlaczego aresztowano dwóch piłkarzy

Opublikowane 6 października 2023, 09:53
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Po niemałym skandalu do jakiego doszło po wczorajszym meczu Ligi Konferencji głos zabrała holenderska policja. Tłumaczenie wprowadzić może jednak w konsternację.

Odbierz bonusy na mecze Ekstraklasy!

Wojskowi po udanej inauguracji fazy grupowej i wygranej 3:2 przy Łazienkowskiej udali się do Alkmaar na mecze z tamtejszym AZ. Spotkanie zakończyło się porażką 0:1, ale niestety więcej mówi się o tym, co działo się po ostatnim gwizdku.

Kiedy zawodnicy, sztab trenerski oraz prezes klubu Legia Warszawa opuszczali stadion i kierowali się do autokaru, bez powodu zostali zablokowani i nie pozwolono im wyjść z obiektu. Zostali zaatakowani przez policjantów i ochronę stadionu, a prezes Dariusz Mioduski został nawet uderzony w twarz.

Przy autokarze doszło do kolejnych przepychanek, a Josué Pesqueira Radovan Pankov chcieli stanąć w obronie kolegów. Skończyli jednak w zakuci w kajdanki i przewiezieni na posterunek policji.

Nagranie z całej sytuacji znajdziecie -> POD TYM LINKIEM.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

O całej sprawie niezwłocznie została poinformowana polska ambasada. Rzecznik rządu Piotr Muller zapewnił, że wie o wszystkim i trwa wyjaśnianie tej skandalicznej sytuacji. Nie wiadomo, czy pomoże w tym niderlandzka policja, a przynajmniej nie wskazują na to pierwsze, lakoniczne infromacje.

Podejrzanych aresztowano za napaść. Policja nie jest w stanie powiedzieć dokładnie, co się stało. Twierdzi, że obecnie nie może nic w tej sprawie powiedzieć i spodziewa się, że uzyska więcej informacji w piątek rano – czytamy na portalu ad.nl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments