Najman stanowczo o aferze Pandora Gate! „Trzeba teraz wszystkie te osoby…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 października 2023, 10:01
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Za nami program promujący nadchodząca galę Clout MMA 2. Okazję na konfrontację twarzą w twarz mieli Marcin Najman i Piotr Lizakowski.

„El Testosteron” powraca do klatki i stanie do nietypowego pojedynku. Zmierzy się bowiem z rywalem, nad którym ma ogromną przewagę warunków fizycznych. Najman jest kilkadziesiąt kilogramów większy, co powinno dać mu dużą przewagę.

Mimo gigantycznej różnicy to jednak podopieczny Mirosława Oknińskiego jest faworytem. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Najman został zapytany o kursy bukmacherskie oraz plan na pojedynek. Poruszony został również temat afery Pandora Gate.

Najman komentuje aferę

Sylwester Wardęga kilka dni temu ujawnił zachowania pedofilskie wśród czołowych influencerów. Każdy zamieszany w sprawę, także osoby, które kryły głównego podejrzanego, czyli „Stuu”, zostały zbanowane przez federacje. Najman przyznał, że jest to jak najbardziej odpowiednia reakcja i każdy powinien zostać wykluczony ze środowiska:

– Nie da się tego tak po prostu wyczytać z oczu, czy ktoś mógłby krzywdzić dzieciaki. Natomiast jeśli sprawa została pokazana w sposób jednoznaczny, to trzeba teraz gorącym żelazem wszystkie tego typu osoby wyeliminować ze środowiska.

Całą rozmowę znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO