Czwartek, 18 Lipca, 2024

UFC: Algeo pokonał Hernandeza na pełnym dystansie!

Opublikowane 8 października 2023, 01:37
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Główną część UFC Vegas 80 otworzył pojedynek w kategorii piórkowej. Bill Algeo zmierzył się z Alexandrem Hernandezem.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC Vegas 80 za darmo!

Dzisiejsza gala UFC była pierwszą po weekendzie przerwy. Stęsknieni za MMA na najwyższym poziomie kibice mogli podziwiać m. in. walkę Karoliny Kowalkiewicz, czy popisy czołowych fighterów kategorii lekkiej: Granta Dawsona i Bobby’ego Greena.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kartę główną UFC Vegas 80 otworzyło starcie w kategorii piórkowej. Alexander Hernandez wrócił do oktagonu po 8 miesiącach przerwy i wygranej przez jednogłośną decyzję z Jimem Millerem. Tym samym “The Great Ape” przerwał serię 2. porażek z rzędu. Naprzeciw niego stanął Bill Algeo, który w tym roku również zdołał już odnieść zwycięstwo. Wcześniej zaś przegrał z Andre Filim.

Graj i oglądaj gale UFC na żywo!

UFC: Algeo vs Hernandez – RELACJA

RUNDA 1

Algeo na wielkim luzie, Hernandez postraszył wysokim kopnięciem. Szuka ciosu na korpus Alex, rywal odpowiada mocnym stopującym kolanem. Algeo mocne kopie Amerykanina po nodze, miesza też kopnięcia. Hernandez nie daje rady skrócić dystansu, trafia w końcu lewym prostym i prawym. Mocne boczne kopnięcie Algeo w punkt, odrzuciło “The Great Apre”, któey inkasuje kolejne kopnięcia. Bill świetnie wykorzystuje przewagę w zasięgu, kolejny raz trafił przeciwnika w korpus. Hernandez schyla się i doskakuje do przeciwnika, który jednak uniknął prawego.

RUNDA 2

Hernandez agresywnie zaczyna odsłonę, trafił w tułów, a zaraz w głowę. Algeo świetnie zaatakował kolanem, szuka też lewego sierpa na schylonego Alexa. Bill Algeo ma problem z sięgnięciem głowy Hernandeza, ale trafił go kciukiem w oko. Alex od razu skrócił dystans z ciosami bokserskimi, Algeo szuka skutecznych kopnięć na nogę i korpus. Hernandez zamyka rywala na siatce, sięgnął mocnym prawym, ale zaraz w większej ofensywie Algeo. Trafia lewym Bill! Poleciał na deski “The Great Ape”, który zaraz broni się klinczem na siatce. Algeo w ofensywie, trafił kopnięciem, uniknął sierpa na głowę.

RUNDA 3

Algeo postraszył z dystansu, Hernandez szybko przeszedł w zapasy za namową trenerów, ale broni obalenia rywal. Celny Algeo spokojnie punktuje Alexa, który zdaje się tracić atuty z każdą kolejną sekundą. Bill rzuca pojedyncze ciosy, smagnął prawym high kickiem i dołożył serię zakończoną sierpem. Algeo otrzymał dwa mocne prawe, nie ruszył jednak na niego Hernandez. Alex szuka mocnych kontr, trafił middle kickiem, ale przegrywa walkę na punkty. Mocne ciosy Hernandeza, trafił czysto prawym, ale daleki jest od znkoautowania Billa Algeo.

Wynik walki: Bill Algeo wygrał przez jednogłośną decyzją sędziów!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO