Niedziela, 14 Lipca, 2024

90 procent polskiego MMA jest na dopingu!? Szokujące słowa Lizaka [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 9 października 2023, 09:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Lizakowski w ostatnim wywiadzie skomentował słowa Krzysztofa Włodarczyka. Freak fighter potwierdził, że większość zawodników MMA stosuje doping.

Kilka tygodni temu “Diablo” w wywiadzie dla Super Expressu w mocnych słowach wypowiedział się na temat mieszanych sztuk walki. Stwierdził, że zawodnicy MMA to oszuści, gdyż stosują dopingujące. Jest przekonany, że wszyscy fighterzy w kraju korzystają ze środków wspomagających:

– Przebadajmy całą kartę MMA w Polsce. Jak myślisz, ile by było tam wpadek? Tam nie ma badań! Każdy wie, z czym to się je, a więc nie robią tych badań nigdzie, totalnie nigdzie. Możesz wziąć wszystko tak naprawdę, wyjść do walki i się cieszyć, że wygrałeś. Ale tak naprawdę, czy ty wygrałeś?

– Czy ty oszukałeś przeciwnika, oszukałeś ludzi? Okłamujesz każdego, nawet tego kibica, który cię ogląda. Ja rozumiem, przygotowujesz się, praca pracą, ale te środki, które są niedozwolone, gdzieś tam pomagają w jakiś sposób. Więc tak naprawdę jesteś oszustem.

“Lizak” o dopingu w polskim MMA

Teraz o jego słowa zapytany został “Lizak” z Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie trenerem jest Mirosław Okniński, który wielokrotnie głośno krytykował doping i sterydy. Przyznał, że Włodarczyk przesadził, twierdząc, iż każdy w Polsce korzysta z takich substancji.

Mimo to nadal zszokował, gdyż jak sam oświadczył, około 90 procent zawodników w Polsce stosuje doping. Zapewnił też, że czysty jest m.in. Marian Ziółkowski czy zawodnicy z klubu Oknińskiego:

– No może przesadził z tym, że cała, ale 90 procent to tak. U nas chłopaki nie biorą środków dopingujących, także nie można mówić, że cała. Znam zawodowców z Polski, którzy wiem, że nie biorą. Nie można mówić, że cała, ale 90 procent na pewno.

Kursy na walkę Lizakowski – Najman

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO