Artur Szpilka ostro skomentował ostatnią walkę Diablo! „Parodia boksu”

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 9 października 2023, 08:55
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Artur Szpilka w mocnych słowach skomentował ostatni bokserski pojedynek Krzysztofa Włodarczyka. Byłemu pięściarzowi nie spodobało się starcie.

„Diablo” miał okazję zadebiutować we freak fightach i dla federacji FAME stoczyć głośny pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Niestety kilka dni po tym, jak organizacja ogłosiła zakontraktowanie Włodarczyka, ten się wycofał i zdecydował się na walkę bokserską.

Do ringu wszedł w miniony weekend podczas gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju. Były mistrz świata zmierzył się z Fabio Maldonado. Jest to zawodnik znany przede wszystkim z MMA, w którym stoczył 45 walk i bił się m.in. w UFC z takim rywalami jak Stipe Miocic, Glover Teixeira czy Quinton Jackson.

Szpilka krytycznie o walce Włodarczyka

Natomiast w boksie Maldonado stoczył 37 pojedynków i wygrał 29 razy. W ostatnich 11 walkach wygrał jednak tylko trzy razy w tym z debiutantem, rywalem o ujemnym bilansie i przeciwniku, którego aktualny rekord wynosi 17-15. Jego poziom pozostawiał więc sporo do życzenia.

Już w pierwszej rundzie Polak posłał rywala na deski. W kolejnych odsłonach Maldonado bardzo dużo klinczował, a starcie nie porwało kibiców. Dopiero w siódmej odsłonie Włodarczyk skończył starcie, odnosząc drugie zwycięstwo w tym roku.

W mocnych słowach pojedynek skrytykował Artur Szpilka, któremu jak wiadomo, nie jest po drodze z „Diablo”. Już w trakcie starcie napisał na swoich social mediach:

Kończcie to już, bo tego oglądać się nie da – Po tych słowach zapytany przez Internautę co ogląda, odpowiedział, że parodię boksu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments