Środa, 17 Lipca, 2024

Najpierw Tyburski, później walka z Załęckim? Don Kasjo o starciu z Denisem [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 października 2023, 09:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński nie ukrywa, że liczy na zwycięstwo Denisa Załęckiego w main evencie Clout MMA 2. Zdradził też, czy jest szansa na starcie z “Bad Boyem”.

Załęcki powraca po kontuzji i w najbliższym pojedynku stanie przed ogromnym wyzwaniem. Zmierzy się z weteranem Danielem Omielańczukiem, który ma ogromne doświadczenie w sportach walki. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, a obaj zawodnicy biją bardzo mocno, więc możemy spodziewać się nokautu.

Życiński o walce z Załęckim

“Don Kasjo” pytany o ten pojedynek mocno zaskoczył. Mimo dużego konfliktu i wielu ostrych słów, jakie padły podczas konfrontacji przez telefon czy w wywiadach, nadal typuje zwycięstwo Załęckiego.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl został zapytany o potencjalne starcie z “Bad Boyem”. Przyznał, że jest otwarty na takie wyzwanie, jednak podkreślił, iż najpierw Denis musi się dobrze zaprezentować i być w odpowiedniej formie.

– Jeżeli fajnie się zaprezentuje i będzie w formie to jak najbardziej. Jak każdy pójdzie swoją drogą, to na pewno będziemy mieli z kim walczyć. Jeżeli ludzie będą tego potrzebować, to możemy. Tylko chciałbym, żeby Denis był fajnie przygotowany. Tylko wtedy ma sens ta walka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments