Niedziela, 14 Lipca, 2024

Potężne ciosy Denisa Labrygi! Prezentuje formę przed walką z Kamilem Mindą [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 13 października 2023, 09:25
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Denis Labryga prezentuje formę przed pojedynkiem na gali Clout MMA 2. Na swoich social mediach opublikował nagranie z treningu.

Przed zawodnikiem WCA duże wyzwanie. Ma on już za sobą zwycięstwo z Konradem Karwatem oraz Dawidem Załęckim, który doznał kontuzji i nie mógł kontynuować starcia. Tym razem jednak zmierzy się z zawodnikiem o znacznie większym doświadczeniu, umiejętnościach i lepszych warunkach fizycznych niż poprzedni przeciwnicy.

Potężne uderzenia Labrygi

Freak fighter zmierzy się bowiem z Kamilem Mindą, który ma za sobą 12 walk w zawodowym MMA. Pojedynek odbędzie się jednak na zasadach K-1 w małych rękawicach, co dostarczy dodatkowych emocji, a przede wszystkim wyrówna szanse zawodników.

Zestawienie to elektryzuje kibiców również ze względu na konflikt pomiędzy Labrygą i Mindą oraz jego trenerem Mirosławem Oknińskim, a także innymi zawodnikami Akademii Sportów Walki Wilanów.

Reprezentant WCA zapowiedział, że będzie po kolei wyjaśniał zawodników z klubu Oknińskiego. Przed największym wyzwaniem w życiu ciężko trenuje, przygotowując się do pojedynku stójkowego. Na swoich social mediach opublikował nagranie z tarcz, na których zaprezentował potężne ciosy:

Kto wygra walkę

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Minda

Całą kartę walk Clout MMA 2 obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady do 100, 200 oraz 300 zł bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO