Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

KSW 87: Darko Stosić brutalnie nokautuje! Ciężkie KO w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 14 października 2023, 23:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Walką wieczoru gali KSW 87 w Czechach było starcie dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej. W konfrontacji tej Darko Stošić numer jeden rankingu zmierzył się z numerem trzy, najlepszym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej Michalem Martínkiem.

Darko Stošić rywalizuje w KSW od 2021 roku. W tym czasie stoczył sześć pojedynków i przegrał tylko walkę o pas mistrzowski z Philem De Friesem. W pozostałych pięciu pojedynkach cztery razy wygrał przez nokaut, a raz decyzją sędziów.

Ostatni raz walczył w lipcu tego roku i zmierzył się z niepokonanym Słowakiem, Štefanem Vojčákiem. Stošić od początku pojedynku szukał nokautu, atakując rywala potężnymi ciosami. Vojčák dobrze jednak sobie radził w wymianach stójkowych i dopiero w trzeciej rundzie Serb trafił mocnym prawym, poprawił kolejnym ciosem i Štefan Vojčák padł znokautowany.

Natomiast Michal Martínek zadebiutował w KSW w czerwcu 2022 roku na gali z numerem 71. Jego rywalem był Filip Stawowy, którego Martínek w ładnym stylu rozbił na pełnym dystansie. Ostatni raz walczył w październiku 2022 roku. Zmierzył się wówczas z Danielem Omielańczukiem i przegrał pojedynek na punkty. Walka była jednak bardzo wyrównana. Od tamtego starcia Czech nie pojawił się w klatce, ponieważ borykał się z kontuzjami.

RELACJA

Runda 1

Stosić zaczął od niskiego kopnięcia. Chwilę później ruszył z ciosem. Cały czas wywiera presję i atakuje kopnięciami. Schowany za podwójną gardą poluje na mocne uderzenie. Martinek jednak trafia prostymi i cały czas ucieka do boku. Stosić pod siatką najpierw naruszył rywala prawym i dobił potężnym lewym, nokautując Czecha.

Oficjalny wynik: Darko Stosić wygrywa przez KO w 1 rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO