Niedziela, 14 Lipca, 2024

Labryga chce doprowadzić Oknińskiego do łez! Doszło do konfrontacji przed Clout MMA 2 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 20 października 2023, 10:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami program Roast promujący galę Clout MMA 2, podczas którego doszło do kilku mocnych sytuacji. Między innymi miała miejsce ogromna awantura czy też telefon od trenera Mirosława Oknińskiego.

Cały program przebiegał bardzo spokojnie, aż do ostatnich kilku minut. Niespodziewanie pomiędzy Denisem Labrygą i Denisem Załęckim doszło do bójki. Zawodnicy, którzy chwilę wcześniej normlanie rozmawiali, rzucili się na siebie z pięściami.

Nagranie z awantury wraz ze wszystkimi szczegółami znajdziesz tutaj – WIELKA ZADYMA! Załęcki pobił się z Labrygą! [WIDEO]

Wcześniej do studia zadzwonił także Okniński, którego podopieczny Kamil Minda na gali Clout MMA 2 zmierzy się z Labrygą. Trener wdał się w wymianę zdań z reprezentantem WCA. W pewnym momencie Denis stwierdził, że jego celem jest doprowadzenie Oknińskiego do łez:

– Panie Mirosławie, ja z takim przekazem. Wiadomo, siano to jest fajna rzecz, tocząc walkę, ale ja walczę o pana łzy. Ja chcę po prostu, żeby pan się rozpłakał po walce, po tej waszej przegranej.

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Denis Labryga1.47eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Kamil Minda2.32eFortuna.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO