Labryga wściekły po awanturze! Na gorąco komentuje bójkę z Załęckim! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 20 października 2023, 11:26
przez Przemek Krautz
2
12
Brak komentarzy

Denis Labryga na gorąco skomentował awanturę, do której doszło podczas „Roastu” promującego nadchodzącą galę Clout MMA 2.

W programie poza reprezentantem WCA udział wziął także Denis Załęcki. Pomiędzy zawodnikami wcześniej był bardzo duży konflikt, jednak wydawało się, że został zażegnany. Freak fighterzy prowadzili normalną rozmowę i nie chcieli wdawać się w awantury.

Dopiero na sam koniec doszło do ogromnej zadymy. Panowie rozpoczęli temat podawania ręki policjantom i bardzo szybko przeszli do bardzo ostrej wymiany zdań. Nagle rzucili się na siebie z pięściami. Zanim rozdzieliła ich ochrona, zdążyli wymienić kilka ciosów.

Załęcki przez długi czas próbował wyrwać się z rąk ochroniarza, rzucił telefonem i wylądował na podłodze. Kiedy udało się uspokoić zawodników, „Bad Boy” chciał wyjść przed studio wyjaśnić wszystko na ulicy.

Organizatorzy nie mogli jednak do tego dopuścić i rozdzielili freak fighterów, aby ci nie pobili się niecałe dwa tygodnie przed galą Clout MMA 2. Na gorąco całą awanturę skomentował Labryga, który rozmawiał z fansportu.pl:

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.30eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki2.92eFortuna.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO