Wielki Bu krytycznie o zachowaniu Labrygi i Załęckiego! Komentuje awanturę przed Clout MMA 2 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 22 października 2023, 11:18
przez Przemek Krautz
2
2
Jeden komentarz

„Wielki Bu” zabrał głos w sprawie wielkiej awantury, do której doszło podczas ostatniego programu promującego galę Clout MMA 2.

Kilka dni temu odbył się „Roast” z udziałem Denisa Labrygi i Denisa Załęckiego. Pomiędzy zawodnikami był ogromny konflikt, jednak podczas programu wydawało się, że nie ma już złej krwi. Zawodnicy rozmawiali ze sobą normalnie i nic nie zapowiadało nadchodzącej awantury.

Pod koniec programu doszło jednak do mocnej wymiany zdań i niespodziewanie freak fighterzy rzucili się na siebie z pięściami. Do akcji musiała wkroczyć ochrona, która rozdzieliła zawodników. Załęcki chciał wyjść przed studio, żeby wyjaśnić wszystko w cztery oczy, jednak federacja nie dopuściła do kolejnej bójki.

Całą awanturę w rozmowie z fansportu.pl skomentował „Wielki Bu”, który przede wszystkim przyznał, że program freakowy nie jest miejscem do poruszania tematów więzienia, przez który pokłócili się zawodnicy Clout MMA.

– To skreśla całe środowisko. Nikt nie będzie chciał rozrabiających kiboli. To nie jest miejsce na wywlekanie rzeczy z tego tematu. Rozmawianie na temat więzienia powinno być w więzieniu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
1 miesiąc temu

A Wielki Bu to jakiś Wielki Moralizator, żeby ludzi pouczać?
Zwykły bandzior z ulicy, niech lepiej uważa, żeby go nie zamknęli!

Dla mnie Labryga jest w porzo, normalny gość który podaje rękę innym ludziom.

Przynajmniej nie zgrywa pseudosztywnego jak Zalecki, który bratał się z żandarmem!
🤣🤣🤣

WIDEO