Środa, 17 Lipca, 2024

Don Diego nie ma wątpliwości! Typuje walkę Załęcki vs Omielańczuk: “Bezapelacyjnie skończy się…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 października 2023, 08:36
przez Przemek Krautz
8
1
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn zabrał głos w sprawie main eventu gali Clout MMA 2. Nie ma wątpliwości, że starcie zwycięży bardziej doświadczony reprezentant WCA.

Druga edycja Clout MMA odbędzie się już w następną sobotę. W walce wieczoru dojdzie do starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem. Panowie zmierzą się na zasadach boksu w małych rękawicach, a ogromnym faworytem jest weteran wagi ciężkiej.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kubiszyn typuje walkę wieczoru Clout MMA 2

“Don Diego”, który rozmawiał z portalem fansportu.pl, również uważa, że pojedynek zakończy się zwycięstwem Omielańczuka. Przyznał jednak, że nie będzie to nokaut ani wygrana na punkty, tylko kontuzja Załęckiego.

Wyjaśnił też, że nie zamierza w ten sposób wbijać szpilki w byłego rywala, ale uważa, że ten zbyt szybko zdecydował się na powrót do klatki. Będzie to jego pierwsze starcie po poważnej kontuzji kolana i operacji, którą przeszedł w kwietniu. Kubiszyn podkreślił, iż powrót do zdrowia po ciężkich urazach wymaga dużo pracy.

– Bezapelacyjnie skończy się wygraną Omielańczuka, ale nie przez KO, nie na punkty, tylko przez kontuzję Denisa. Jakieś dziwne przeczucie mam. To nie jest tak, że ja będę mówił, że Denis udaje czy coś. Po prostu mam wrażenie, że za szybko się podjął treningów i przygotowań. Niektóre kontuzje wymagają bardzo dużo nakładu pracy na powrót do zdrowia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO