Środa, 17 Lipca, 2024

Denis zaskoczy w walce z Omielańczukiem? Minda zmienił zdanie na temat szans Załęckiego! [WIDEO]

Opublikowane 24 października 2023, 12:02
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

W tę sobotę odbędzie się gala Clout MMA 2, na której dojdzie wreszcie do pojedynku Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Jak ocenia szanse “Bad Boya” Kamil Minda?

Już 28 października do klatki powróci weteran wagi ciężkiej, który zadebiutuje w Clout MMA. Podczas main eventu zmierzy się z Denisem Załęckim. Panowie mają do wyjaśnienia trwający już od dłuższego czasu konflikt.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Toruński “Bad Boy” przeszedł sporą przemianę od czasu, gdy po raz pierwszy pojawił się na konferencji Clout MMA. Wówczas był, delikatnie mówiąc, nie w formie, ale w szybkim czasie zrzucił sporo kilogramów i wedle informacji, jakie krążą za kulisami mocno przykłada się do treningów przed walką z Omielańczukiem.

Początkowo Kamil Minda dawał Denisowi zaledwie 10% na wygraną z weteranem. W ostatniej rozmowie z kanałem Fansportu TV przyznał jednak, że zmienił zdanie co do swojej oceny:

Teraz daję mu 40 do 60%. Czyli chyba najwięcej ze wszystkich typujących. Myślę, że jest niebezpieczny. Daniel jest jednak już takim zawodnikiem w podeszłym wieku. Nie odbieram mu szans, ma mega duże doświadczenie, bardzo dużo może wytrzymać, ale Denis ma szansę w pierwszych rundach. Im walka pójdzie bardziej w las, tym gorzej dla Denisa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO