KSW próbowało negocjować z Mindą? „Lewandowski był strasznie natarczywy. Zablokowałem go” [WIDEO]

Opublikowane 24 października 2023, 13:02
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

W naszym studio Fansportu TV na rozmowę z Michałem Tuszyńskim przyszedł Kamil Minda. Polski ciężki wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego angażu w KSW.

Zawodnik takich organizacji, jak OKTAGON MMA, Babilon MMA od dawna kojarzony był ze światem freak fightów. Głównie przyczyniły się do tego treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie Minda trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Medialny szkoleniowiec, który nie gryzie się w język od dawna proponował osobę „King Konga” licznym organizacjom. Jedną z nich było KSW, gdzie popularny „Łowca Skór” swojego podopiecznego widzi jako jedyne realne zagrożenie dla Phila de Friesa. Ostatecznie Kamil wylądował w Clout MMA, gdzie już w najbliższą sobotę stoczy walkę z Denisem Labrygą.

W rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV Minda został zapytany o to, czy postać trenera Mirosława nie jest jedną z kwestii, przez które ten nie trafił jeszcze do największej organizacji. Sam zainteresowany podchodzi do wszystkiego z humorem i twierdzi, że… Martin Lewandowski nęka go wręcz telefonami.

KSW nie powinno podchodzić do mojej osoby przez pryzmat trenera Oknińskiego. Powinni patrzeć w ten sposób, że to ja bym wniósł dużo do federacji. Wiem, że są jakieś tam zakusy. Ostatnio się śmiałem, że dostaję mnóstwo telefonów od pana Lewandowskiego. Zablokowałem go, bo był strasznie natarczywy. Ale przyjdzie czas, że odbiorę ten telefon. Na ten moment mam natłok obowiązków…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO