Czwartek, 18 Lipca, 2024

Załęcki staje w obronie Najmana! Komentuje potężnego liścia [WIDEO]

Opublikowane 24 października 2023, 19:34
przez Jakub Hryniewicz
11
7
Brak komentarzy

Najgęściej komentowaną sytuacją z ostatniego programu Roast przed zbliżającą się galą Clout MMA był atak Adriana Ciosa z zaskoczenia na Marcina Najmana. W obronie “El Testosterona” stanął Denis Załęcki.

Podczas Clout MMA 2 w najbliższą sobotę samozwańczy “Cesarz freak fightów” stoczy aż dwa pojedynki. W pierwszym zmierzy się z Piotrem Lizakowskim, a później ma spotkać się też z Adrianem Ciosem. Wczoraj doszło do konfrontacji panów podczas programu Roast.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Cios stając twarzą w twarz z Marcinem Najmanem niespodziewanie wystrzelił potężnym liściem, po czym szybko schował się za ochroną. “El Testosteron” nie pozostał dłużnym i odpowiedział uderzeniem przy pierwszej możliwości.

Zdaniem Denisa Załęckiego Cios zdecydowanie przesadził. Toruński “Bad Boy” stanął w obronie doświadczonego freak fightera i przyznał, że ten nie zasługuje na takie traktowanie.

Dla mnie to jest niesmaczne to, co zrobił. Ja Marcina bardzo lubię, bardzo go szanuję. jest bardzo pozytywnym człowiekiem. To nie jest gość, który zasługuje, żeby go nap… na konferencjach. To jest osoba, która nie ubliża, a jak ubliża ton sobie żartuje i każdy dobrze o tym wie. Ja nie jestem za tym, żeby Marcina liściować, na to na pewno nie zasłużył – powiedział Denis Załęcki, który wyraził też swoją szczerą opinię o Marcinie Najmanie. Pełną wypowiedź Torunianina znajdziecie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO