Niedziela, 14 Lipca, 2024

Załęcki zaskoczy szybkością? Zapowiada fenomenalną formę! “Jego trzy ciosy to moich…” [WIDEO]

Fot. Clout MMA
Opublikowane 24 października 2023, 19:07
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Denis Załęcki zapewnia, że będzie świetnie przygotowany do walki na Clout MMA. Jego najmocniejszą bronią ma być fenomenalna szybkość.

“Bad Boy” powraca po poważnej kontuzji i operacji. Przez dłuższy czas nie mógł trenować i mocno przybrał na masie. Szybko jednak wskoczył na wysokie obroty i bardzo ciężko miał trenować do main eventu, w którym zmierzy się z Danielem Omielańczukiem.

Mimo że jest ogromnym underdogiem, wiele osób przyznaje, że ma spore szanse na zwycięstwo przede wszystkim na początku starcia. Jest bardzo dynamiczny i uderza z ogromną siłą, a pojedynek odbywa się w formule boksu w małych rękawicach, więc możemy być świadkami ciężkiego nokautu.

Jak przyznał w rozmowie z fansportu.pl, jest naprawdę szybki. Zapowiada, że Omielańczuk nie będzie w stanie nadążyć i bronić się przed serią błyskawicznych ataków:

– Takiego dobrego Denisa jeszcze nie było. To jest nowość, co to będzie. Ważę niecałe 104 kilogramy. Źle się czuję z taką wagą, ale muszę. Chcę postawić konkretny opór i wiem, że jego trzy ciosy to moich trzydzieści. Ma gardę szczelną, ale nie przepali tego w walce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO