Środa, 17 Lipca, 2024

Denis Załęcki stawia na szybkość! Publikuje urywek z treningu [WIDEO]

Fot. Instagram/Clout MMA
Opublikowane 25 października 2023, 09:03
przez Przemek Krautz
3
10
Brak komentarzy

Denis Załęcki nie ukrywa, że w nadchodzącej walce stawia na szybkość. Ma to być jego najmocniejsza broń w starciu z doświadczonym rywalem.

“Bad Boy” już w sobotę wraca do klatki i w main evencie gali Clout MMA 2 zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, jednak jeśli Załęcki złamie zasady, formuła zmienia się na pełne MMA.

Denis Załęcki stawia na szybkość

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.30eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki2.92eFortuna.pl

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis zapewnił, że jest w naprawdę dobrej formie i zaskoczy reprezentanta WCA swoją szybkość. Jest przekonany, iż Omielańczuk nie nadąży za jego ciosami.

– Takiego dobrego Denisa jeszcze nie było. To jest nowość, co to będzie. Ważę niecałe 104 kg, źle się czuję z taką wagą, ale muszę. Chcę postawić konkretny opór i wiem, że jego trzy ciosy to moich trzydzieści. Taką, jaką ma gardę szczelną, to nie przepali tego w walce – przyznał.

Dodatkowo na swoich social mediach opublikował urywek z treningu. Na zaledwie kilkusekundowym materiale zaprezentował swoją szybkość i wyjaśnił, że nie zamierza więcej zdradzać:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO