Niedziela, 14 Lipca, 2024

Gleba przejdzie do freaków!? Wskazał konkretną federację: “Chcieliby, żebym dla nich walczył” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2023, 16:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Gleba” przejdzie z KSW do freak fightów? Jak sam przyznał, jedna z organizacji freak fightowych chce, żeby dla niej zawalczył.

Patryk Tołkaczewski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję wypowiedzieć się m.in. na temat swojej kontuzji, przez którą musiał odwołać walkę. Poruszona została również kwestia freak fightów i nadchodzącej gali Clout MMA 2.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Tołkaczewski o freak fightach

“Gleba” razem z obecnym w studio Remigiuszem Gruchałą wytypował najciekawsze starcia, w tym pojedynek Marcina Najmana z “Lizakiem” czy main event Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk. Co więcej, sam zasugerował, że w przyszłości możemy zobaczyć go we freakach.

Zdradził, że organizacja Clout MMA jest nim zainteresowana i nie wyklucza takiej opcji w swojej przyszłości. Podkreśla jednak, iż na ten moment jest zawodnikiem KSW i na tym się skupia:

– Ja nie mówię nie. Wszyscy wiemy, że Clout MMA chciałoby, żebym dla nich walczył. A co w przyszłości będzie? Nie wiem. Jestem na razie w KSW, ale nie mówię nie. Nie ma co mówić za dużo, lepiej mówić mniej i tyle. Ja się skupiam na tym, żeby zarabiać dobre pieniądze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO