Środa, 17 Lipca, 2024

Szpilka stanowczo na temat walki Omielańczuk vs Załęcki! Zabrał głos przed Clout MMA 2 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2023, 12:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos przed galą Clout MMA 2, podczas której do klatki powróci jego klubowy kolega Daniel Omielańczuk.

Weteran kategorii ciężkiej tym razem stoczy pojedynek nie w MMA, a na zasadach boksu. Reprezentant WCA w długo wyczekiwanym starciu zmierzy się w końcu z Denisem Załęckim i będzie miał okazję na wyjaśnienie głośnego konfliktu, który rozpoczął się od starcia “Bad Boya” właśnie ze “Szpilą”.

Szpilka przed Clout MMA 2

Do walki doszło na High League 4 we wrześniu 2022 roku. Starcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców, jednak Załęcki wyszedł do klatki z kontuzją i już w pierwszej rundzie sędzia musiał przerwać pojedynek ze względu na jego uraz.

Wówczas Omielańczuk zakwestionował kontuzję “Bad Boya”, co mocno nie spodobało się freak fighterowi i tak narodził się konflikt. Teraz Szpilka zabrał głos przed Clout MMA 2 i wyjaśnił, że main event musi zakończyć się zwycięstwem reprezentanta WCA.

– Nie zapominajmy, w ten weekend na gali Clout MMA walczy mój ziomuś Daniel Omielańczuk. Daniel, trzymamy za ciebie kciuki. Wiesz co z nim zrobić, nie? Trzymamy kciuki, tylko zwycięstwo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO