Niedziela, 14 Lipca, 2024

Załęcki przekonany o zwycięstwie Najmana! Typuje jego walkę z Lizakiem [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2023, 13:37
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Na kanale fansportu.pl pojawił się wywiad z Denisem Załęckim, który wytypował całą kartę nadchodzącej gali Clout MMA 2. Wydarzenie możesz obstawić wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Podczas sobotniej gali do klatki powróci m.in. Marcin Najman. Weteran polskich freak fightów tym razem zmierzy się z Piotrem Lizakiem, czyli podopiecznym Mirosława Oknińskiego. Co ciekawe, “El Testosteron” będzie miał ogromną przewagę warunków fizycznych. Wniesie do klatki około 40 kilogramów więcej niż jego rywal.

Bukmacherzy i kibice skazują go na porażkę, jednak inne zdanie na temat starcia ma Denis Załęcki, który uważa, że to Najman jest faworytem. Całą kartę walk Clout MMA 2 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl, który przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników.

Pierwszy zakład na sobotnią galę obstawisz bez ryzyka! Jeśli twój kupon okaże się przegrany, operator zwróci ci pieniądze na konto. Możesz więc stworzyć kupon na galę Clout MMA 2, nie martwiąc się o potencjalną utratę środków.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Denis typuje walkę Najman vs Lizak

Kursy na walkę “El Testosterona” z “Lizakiem” mogą być dla wielu zaskoczeniem. Najman jest większy, silniejszy, ale także bardziej doświadczony, a mimo to bukmacherzy nie dają mu dużych szans. Co ciekawe, aż 75% obstawiających, w tej walce wybrało zwycięstwo Lizakowskiego.

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman2.52Fortuna
Piotr Lizak1.40Fortuna

Zdaniem Załęckiego siła Najmana będzie jednak zbyt dużą przewagą. Przyznał, że nawet, gdyby rywal założył balachę czy inną technikę, to i tak nie będzie w stanie poddać “El Testosterona”. 44-latek powinien przeważać w tym aspekcie i z łatwością radzić sobie z obroną poddań.

– Nie, nie ma takiej możliwości, że Lizak to zrobi. Za silny, za mocny jest Marcin. To jest prawie 50 kg różnicy. To tak, jakbym ja miał MMA robić ze swoją kobietą. Marcin waży ponad 100 kg. Marcin go zgniecie swoją masą. Jakby mi Lizak założył balachę, czy by dusił, to ja bym sobie po prostu go zdjął. Dwóch Lizaków bym zrzucił z siebie.

Kto wygra pojedynek?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO