Czwartek, 18 Lipca, 2024

Najman dotrzymał słowa! Uderzył Ciosa na wywiadzie! [WIDEO]

Opublikowane 26 października 2023, 10:25
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Spięcie pomiędzy Adrianem Ciosem i Marcinem Najmanem przeniosło się z konferencji Clout MMA 2 również na wywiady. Znów potrzebna była ochrona!

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego wydarzenia pod banderą Clout MMA. Tym razem freak fighty opanują Płock, gdzie pojawią się takie gwiazdy, jak Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki, Marcin Najman, Piotr “Lizak” Lizakowski, czy Tomasz Sarara. Ten ostatni bowiem został nowym rywalem Dawida Załęckiego.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wspominani “Lizak” i “El Testosteron” spotkają się w jednej z początkowych walk karty, co głównie spowodowane jest tym, że samozwańczy “Cesarz” później stoczy drugie tego wieczoru starcie – z Adrianem Ciosem. Choć to pojedynek z Lizakowskim był ogłoszony jako pierwszy, Najman zdecydowanie bardziej skupiony jest na drugim zestawieniu.

Bardzo o to zabiega sam Cios, który od 1. konferencji dużo krzyczy w kierunku starszego zawodnika. Przed kilkoma dniami uderzył też Marcina z tzw. “liścia”, co poskutkowało ogromnymi dymami. “El Testosteron” odpłacił się Adrianowi na konferencji, gdzie opluł go wodą. Zachowaniem na wysokim poziomie nie można tego nazwać, ale Najman ostrzegał, że będzie “jechał” z przeciwnikiem przy każdej możliwości.

Co by nie mówić o samozwańczym “Cesarzu” – słowa dotrzymał. Po panelu przypadkiem “El Testosteron” stanął obok Adriana Ciosa, którego natychmiast zaatakował! Sytuację, jak i komentarz Marcina w tej sytuacji zobaczycie poniżej:

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO